שדרות רוטשילד 22 תל אביב, 6688218
972-3-7549998

רם דקל משרד עורכי דין

ברוכים הבאים לאתר המשרד
רם דקל

אנו עוסקים בייצוג לקוחות בבתי המשפט ברוב תחומי המשפט האזרחי ומתייחדים בין היתר בפתרון סכסוכים עסקיים, בתביעות יצוגיות ובטיפול בלקוחות בעימותים מול בנקים ומוסדות ציבור.

המשרד מתמחה ומתמקד כיום בעיקר במשפט מסחרי וניהול משברים ותביעות ייחודיות וגדולות בסכסוכים אזרחיים, אך עוסק גם בליווי שוטף של עסקאות מסחריות, מקרקעין, חוזים ומגוון נושאים אחרים.

עו”ד רם דקל, בוגר הפקולטה למשפטים משנת 1985 החל בקריירה עצמאית בשנת 1988.

המשרד שוכן בקומה ה- 20 במגדל “רוטשילד 22” בתל אביב.

אנו מתמחים ביצוג לקוחות מול בנקים ובמסגרת זו טיפלנו במאות תיקים , חלקם גדולים ומורכבים ביותר, בנושאים שונים של בדיקת חשבונות, הפרת הסכמים, הסרת הגבלה, פשיטות רגל, מימושי משכנתאות, פירוקים, ערבויות וכדומה. כמו כן הגענו בעשרות מקרים להסכמי פשרה יוצאי דופן בין לקוחותינו לבין הבנקים השונים.

לאחרונה מתמקד המשרד בייעוץ ובליווי של לקוחות בפתרון משברים עם בנקים כאשר מדובר בהסדרת חובות גבוהים במיוחד ובמקרי הצורך גם בניהול תיקי תביעה בסכומים נכבדים.

בשנים האחרונות הגשנו למעלה מ- 40 תביעות יצוגיות בנושאים שונים ( בארץ ובחו”ל ). תחום התביעות היצוגיות הוא יחסית חדש ומתפתח , דורש מומחיות והשקעה רבה של זמן ומשאבים וזכינו בו להצלחה רבה. אנו מאמינים כי הגשת תביעות יצוגיות מהווה גם שליחות ציבורית וכלי ראשון במעלה לאכיפה פרטית במקומות בהן מגלה הרשות הציבורית אוזלת יד או שלחוק הפלילי אין תשובה מספקת.

המודעות הציבורית שלנו אינה מסתכמת רק בתובענות היצוגיות. ייצגנו במשך מספר שנים וללא תמורה את עמותת הירוקים ( כאשר הנושא הירוק עדיין לא היה נחשב “אופנתי” ). בנוסף לפעילות עניפה בנושאי איכות סביבה, הגשנו בשם הירוקים עתירות לבג”צ בנושאי קרינה סלולרית, תביעות נגד חברות האוטובוסים בענין זיהום אויר וכן תביעה יצוגית יחודית בענין זיהום נחל הירקון. בשנת 2008 עו”ד רם דקל שימש כחבר מועצת עיריית ת”א-יפו מטעם סיעת הירוקים בעיריה.

“אי צדק במקום כלשהו הוא איום על הצדק בכל מקום”

– מרטין לותר קינג

0
תביעות ייצוגיות שהשלמנו בהצלחה
אם קיימת בעיה משפטית מכל סוג בחייך
אנחנו עומדים לרשותך